24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Zbadaj stan swojej skóry – bezpłatna akcja pro-zdrowotna w Warszawie

2014-05-29 16:37:18

Rusza akcja „Dbam o skórę” w ramach której bezpłatnie można zbadać stan swojej skóry za pomocą analizatora w Metamorphosis Holistycznej Oazie Estetyki i Zdrowia w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji przed zbliżającymi się wakacjami!

REKLAMA

Lato i gorące temperatury zmuszają nas do odsłaniania większych ilości ciała. Z tego względu wiele Pań właśnie w okresie późnej wiosny rusza do salonów piękności, aby odświeżyć ciało przed latem. Sama pielęgnacja z zewnątrz jednak nie wystarczy – większość zabiegów czy stosowanych w domu kosmetyków działa jedynie powierzchownie, nie wnikając w głębsze warstwy skóry. Do tego dieta uboga w wartości odżywcze, podejmowane w próby pospiesznego zrzucenia wagi poprzez eksperymenty z dietą – negatywnie wpływają na nasz wygląd i samopoczucie.

Aby wiedzieć w jaki sposób najlepiej zadbać o swoją skórę, należy najpierw zbadać jej stan. Z tego względu w Metamorphosis Holistyczna Oaza Estetyki i Zdrowia rusza akcja „Dbam o skórę”, w ramach, której bezpłatnie można zbadać stan swojej skóry za pomocą specjalnego analizatora. Każda osoba, która podda się badaniu otrzyma wyniki na miejscu. Takie badanie jest punktem wyjścia do podejmowania przyszłych decyzji dotyczących pielęgnacji skóry od wewnątrz (poprzez odpowiedni sposób odżywiania), jak i z zewnątrz (poprzez zabiegi i dobór właściwych dla danej cery kosmetyków).

Analiza skóry prowadzona jest przez wykwalifikowanych specjalistów. Akcja trwa od 15-go maja do 30-go czerwca.


Zapraszamy serdecznie!

Metamorphosis
Holistyczna Oaza Estetyki i Zdrowia
Aleja KEN 83 lok.U14
mobile: 884 05 06 07
tel: 22 855 07 67

Wiadomosci - 24polska Giełda papierów wartościowych