24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Wielkanoc z Michelem Moran

2014-04-09 16:36:58
W sobotę, 12 kwietnia, w Galerii Mokotów odbędzie się Wielkanocne Gotowanie z popularnym szefem kuchni, Michelem Moran. Klienci Galerii Mokotów będą mieli okazję przyjrzeć się, jak spod ręki Ambasadora Alei Smaków wychodzą kolejne świąteczne przysmaki. W tym wyjątkowym dniu przygotowano również smakowitą degustację i prezentację designu świątecznego.
REKLAMA

W trakcie Wielkanocnego Gotowania z Michelem Moran, Klienci będą mieli szansę poznać kulinarny kunszt wymagającego jurora programu MasterChef. Ambasador Alei Smaków zapowiada, że zaprezentuje nowatorskie podejście do wielkanocnego menu. W trakcie unikalnego pokazu zostanie przeprowadzona degustacja, podczas której każdy będzie mógł osądzić dania według własnego gustu i smaku. Dodatkowo uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w konkursie i sprawdzić swoją wiedzę na temat tradycji wielkanocnych, do wygrania atrakcyjne nagrody w klimacie świątecznym.

Organizatorzy nie zapomnieli o tym, jak ważny jest wystrój wielkanocnego stołu. Podczas eventu będzie można poszukać inspiracji do dekoracji stołu i domu na Święta. Na wielkanocnych wyspach będzie można podziwiać wystroje stołów – w stylu tradycyjnym, awangardowym i na wesoło. Stoły zostaną udekorowane na bazie eleganckich produktów pochodzących z oferty najemców Galerii Mokotów. Wśród wystawców zobaczymy firmy: Duka, Bed&Breakfast i Villeroy&Boch.

Serdecznie zapraszamy w sobotę, 12 kwietnia od godziny 14:00.
Ul. Wołoska 12, Warszawa-Mokotów

Wiadomosci - 24polska Giełda papierów wartościowych