24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Heineken City Nights – 5. urodziny Cudu nad Wisłą!

2014-07-24 14:13:59

Legenda polskiego hip-hopu, Kaliber 44, zagra już w ten piątek, 25 lipca, na wyjątkowym koncercie w serii City Nights, sponsorowanej przez markę Heineken. Koncert zespołu Kaliber 44 będzie uświetnieniem obchodów 5. rocznicy założenia Cudu nad Wisłą, którego powstanie odmieniło imprezowe życie nad Wisłą.

REKLAMA

W ciągu wyjątkowej, dwudniowej imprezy w cyklu Heineken City Nights, 25 i 26 lipca wystąpią:

25.07 (piątek)

  • KALIBER 44 – zespół Kaliber 44 powraca. I to w wielkim stylu. Sporo zamieszania wywołał koncert na Openerze z pełnym zespołem muzycznym. To wyznacznik nowej formy zespołu – wszystkie koncerty grane będą w taki sposób. Konsekwencją zainteresowania powrotem grupy było wydarzenie bez precedensu w Polsce – po 13 latach od wydania płyty „W 63 minuty dookoła świata” wróciła ona na listę najlepiej sprzedających się płyt w Polsce publikowaną przez ZPAV.
  • Black Belt Greg (Alkopoligamia) – muzyczne korzenie Black Belt Grega sięgają legendarnych imprez w „Piątkach” w warszawskim Pałacu Kultury.  Breaks/BreakBeat/Classic Hip Hop/Funk/Disco Funk/Nu-Funk/Funky Breaks to jego podstawy, ale jak każdy dobry DJ inspiracje czerpie z każdej mocnej gałęzi brzmień.  Greg grał imprezy w wielu warszawskich klubach, m.in. w Kolorze Niebieskim, Karmelu, Urban Garden, Powiększeniu, 1500m2, 55, był też jednym z głównych dj’ów na Orange Warsaw Festival w 2012r. Odpowiadał też za wielce szanowany w pewnych kręgach Alkopoligamia Soundsystem na festiwalu Hip Hop Kemp.
  • Poor Niko (Oh Papi) – dj, promotor i producent muzyczny, który w swojej działalności artystycznej współpracował z takimi markami jak: H&M, Ray Ban, Burn, OrlenTeam, Glamour. Finalista Burn Studios Residency Mix Off, gdzie w tyle zostawił prawie 130 innych pretendentów. Doceniony przez wielu niezależnych projektantów, opracował nie jedną ścieżkę dźwiękową do pokazu mody, a 2012 roku odpowiedzialny był za oprawę muzyczną na Fashion Week Poland. Inspirowany miejską stylistyką, jego sety stanowią głównie taneczne odmiany muzyki rap, r’n’b, house i "all-time-classics".
  • Wae (Deepwater) – człowiek o dwóch twarzach. Maluje pod pseudonimem Make it Simple i gra jako Wae w kolektywie Deepwater. Wychowany na hip - hopowych brzmieniach, do których zawsze powraca z sentymentem. Nie zamyka się jednak w tym tylko gatunku. Uwielbia wszystko co taneczne - od funku po house od oldschool disco po trap. Regularnie gra w Warszawskich klubach (U Artystów, Na lato, Cud nad Wisłą). Organizuje cykl imprez "HOT N' FUN" i "Tag Your Track".  W tym roku zadebiutował na festiwalu Opener.

 
26.07 (sobota)

  • Envee (U Know Me) – dj i producent przez wiele lat związany z zespołem Niewinni Czarodzieje. I w studio i przy klubowej konsolecie romansuje tak samo chętnie z najświeższymi beatami jak z taneczną klasyką. Olbrzymią wagę przykłada nie tylko do jakości ale również do różnorodności prezentowanego repertuaru- techenko, rapy, r’n’b, house– zasięg podróży zależy tylko od otwartości głów na parkiecie i ruchliwości tyłków na nim.
  • Mentalcut – nagrodzony przez DJ Magazine tytułem dla Najlepszego DJa w Polsce Roku 2009. W 2010 zajął czwarte miejsce w międzynarodowym konkursie Next Generation DJ. Ma na swoim koncie kilkaset imprez w całym kraju, również na festiwalach Heineken Open'er, Selector i Coke Live Music.
  • Panda (Koka Beats) – to jeden z najbliższych i najdłuższych stażem współpracowników Pezeta, z którym działa nieprzerwanie od 2002 roku. To także jeden z najlepszych skreczerów w branży, zatrudniany na płytach Grammatika, Flexxip, Bez Cenzury, Eisa, Noona, duetu Dizkret/Praktik i wielu innych.


Więcej informacji na www.otworzmiasto.pl – sprawdź co czeka Cię każdego dnia w Twojej okolicy!

Wiadomosci - 24polska Giełda papierów wartościowych