24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Strony: |<<32>|

Marzy Ci się odprężający weekend w Warszawie, pełen relaksu i niezapomnianej zabawy? Weź udział w konkursie i wygraj bilety na koncert Joe Cockera i weekend w BEST WESTERN Hotel Felix!

23 maja o 13.45 mecze fazy pucharowej 51. edycji prestiżowego turnieju „Gramy o Złotą Piłkę” im. Aleksandra Zaranka odwiedzą piłkarze stołecznego Klubu Legia Warszawa. Ostatnich wskazówek młodym piłkarzom przed wielkim finałem, który odbędzie się 30 maja na Stadionie Miejskim przy Łazienkowskiej 3, udzielą: Marijan Antolović, Srdja Kneżević i Artur Jędrzejczyk.

Warszawskie parki, kina, teatry i place zabaw wypełni radosny śmiech najmłodszych mieszkańców stolicy w czasie weekendu, który poprzedzi tegoroczny Dzień Dziecka. Rodzice korzystając z możliwości, jakie oferuje  miasto mają okazję podarować swoim pociechom najcenniejszy z prezentów, wspólnie spędzony czas.

FUNDACJA NOWE PERSPEKTYWY oraz INSTYTUT FILOZOFII I SOCJOLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK zapraszają na "FORUM III WIEKU - POLSKA STAROŚĆ"


18 maja 2011 r., godz. 11.00
Pałac Staszica w Warszawie(ul. Nowy Świat 72)
Honorowy Patronat Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej
Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Sejmowa Podkomisja Stała ds. Zdrowia Publicznego

 

28 maja i 25 czerwca br. Warszawska Szkoła Fotografii zaprasza wszystkich miłośników fotografii na dni otwarte, podczas których odbędą się m. in. bezpłatne przeglądy portfolio, rozmowy kwalifikacyjne oraz prezentacja uczelni. WSFoto proponuje edukację na 2. i 3. letnim zaocznym studium fotografii artystycznej i zawodowej oraz rocznym studium fotografii artystycznej i zawodowej, prowadzonym w trybie dziennym i wieczorowym.

 

Tworzysz wyjątkowe koktajle i uwielbiasz eksperymentować? Marzysz, aby zabłysnąć na barmańskiej scenie? Pragniesz podzielić się z innymi swoimi umiejętnościami? Konkurs SHAKE IT UP został stworzony specjalnie z myślą o Tobie! Marka ABSOLUT poszukuje nowych talentów barmańskich. Wszyscy pasjonaci miksologii mają szanse na udział w warsztatach oraz na walkę o nagrodę główną!

 

Szanowni Państwo,


Zapewnienie ciągłości działania to priorytet współczesnych przedsiębiorstw i instytucji. Brak odpowiednich rozwiązań i polityki bezpieczeństwa może przynieść firmie niepowetowane straty.
Zapraszamy do udziału w dyskusji nt. zagrożeń i dostępnych rozwiązań skutecznej ochrony podczas konferencji

Technologie i rozwiązania do zarządzania bezpieczeństwem w firmie”

6 lipca w Warszawie

 

 

Szkolenie prezentuje niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną umożliwiającą efektywną pracę w zespole testowym w sposób jasny i zrozumiały.
Poznaj arkany sztuki testowej i złap bakcyla szukania dziury w całym!

 

Zapraszamy na BEZPŁATNĄ konferencje, której celem jest kompleksowe przedstawienie najnowszych tendencji związanych z informatyzacją polskich urzędów i instytucji administracji publicznej.

 

Wystarczy dokonać rejestracji na stronie: http://sdcenter.pl/administracja Wcześniejsza rejestracja jest warunkiem uczestnictwa w konferencji.

WYKŁADY MERYTORYCZNE:

  • Bezpieczeństwo sieci i usług szerokopasmowych w zastosowaniach dla administracji publicznej

  • Prawidłowa organizacja przetargów na oprogramowanie komputerowe dla administracji publicznej

  • Wymagania prawne w zakresie ochrony danych osobowych - aktualne zagadnienia prawne

 

 

co 9 sekund ktoś na świecie umiera na AIDS, co 6 sekund ktoś zakaża się HIV, co 14 sekund jakieś dziecko zostaje sierotą”

 

Strony: |<<32>| Giełda papierów wartościowych