24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Strony: |<<3>>|
Który z młodych projektantów nie śni o kreacji swojego autorstwa na pokazie w blasku fleszy? Teraz pojawiła się szansa na ten pierwszy ważny krok i sięgnięcie po marzenia - Galeria Bronowice zaprasza zdolnych artystów do udziału w konkursie „Młodopolskie Kroje”. Finaliści zaprezentują swoje pomysły na pokazie mody, a nagroda główna to aż 10 000 zł!

W poniedziałkową noc z 12 na 13 sierpnia 2013 roku, niebo ponownie zapłonie w malowniczym spektaklu spadających gwiazd. Obserwatorzy nieba i „poławiacze marzeń” już przygotowują się do tego wydarzenia biorąc udział w 4-tej edycji NOCY SPADAJĄCYCH GWIAZD. Event zgromadził w ciągu ostatnich czterech lat kilkaset tysięcy osób.

Wyniki badań są alarmujące. Już 20 proc. Polaków zmaga się z otyłością, a liczba osób nią dotkniętych cały czas rośnie. Z problemem walczy Instytut Żywności i Żywienia (IŻŻ), organizując bezpłatne 12-tygodniowe programy redukcji masy ciała oraz dietetyczne punkty konsultacyjne w placówkach służby zdrowia na terenie całego kraju. IŻŻ gorąco namawia przychodnie i szpitale do udziału w tej akcji.

Firma Dolcan, która buduje osiedla mieszkań na Białołęce włącza się w lokalne życie nie tylko poprzez inwestowanie, ale także wspólną zabawę z mieszkańcami. Wraz z władzami dzielnicy i portalem ZwalczNudę.pl organizuje grę miejską „Pomóż Dorotce wrócić do domu”.

Macierzyństwo jest wyjątkowym doświadczeniem dla kobiet. Ciąża oraz dorastanie maluchów to niepowtarzalne i niezwykle istotne chwile zarówno dla matki, jak i dziecka. Wiedzę o tym co zrobić, aby najważniejsze momenty życia przebiegały pomyślnie, będzie można poszerzyć na spotkaniach „Szczęśliwa mama szczęśliwe dziecko”. W dniach 22-23 czerwca Klientki CH Wola Park będą mogły wziąć udział w bezpłatnych badaniach i konsultacjach specjalistów.

Już 24 czerwca Polski Dzień Przytulania. To idealna okazja do przytulenia naszych dzieci – i nie tylko!

Jak wiele łączy mistrzów grzebienia z magikami? Ile wspólnego ma wizyta w salonie fryzjerskim z oglądaniem spektaklu iluzjonisty? Odpowiedzi szukać można od 19 do 21 lipca podczas Sieradz Open Hair Festival. To oryginalna impreza miejska i największe w Polsce święto fryzjerstwa, na które zjeżdżają gwiazdy, utytułowani styliści, początkujący adepci sztuki fryzjerskiej i amatorzy.

Każda mama ma zapewne w swojej szafie zalegające ubrania albo dziecięce ciuszki, z których jej dziecko już dawno wyrosło. W sobotę 15 czerwca w klubie Lady Fitness Club odbędzie się impreza, na której znajdziemy mnóstwo ubrań, zabawek i akcesoriów dziecięcych.

Czerwiec to początek letnich imprez. Warszawa jak zwykle przygotowała dla mieszkańców i turystów szereg bezpłatnych atrakcji. Okoliczne miejscowości także będą kusić w tym roku – i to nie tylko pięknem przyrody. W zeszłym roku czerwiec należał do kibiców piłki nożnej, ale w tym roku rządzić będą amatorzy sztuki, muzyki i filmu.

9. Warszawski Festiwal Skrzyżowanie Kultur zaprasza w muzyczną podróż po odległych wyspach. Gwiazdami tegorocznej edycji festiwalu muzyki świata będą artyści z dziesięciu dalekich wysp i terytoriów morskich: od tropikalnych Trynidadu i Tobago po mroźne wyspy północnej Kanady. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie w dniach 26 - 29 września.

Strony: |<<3>>| Giełda papierów wartościowych