24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Strony: |<2>>|

Jesienna edycja Żółtego Tygodnia potrwa w tym roku od 14 do 25 października. To już XXVII odsłona ogólnopolskiej akcji, której ideą jest edukacja na temat zagrożeń związanych z wirusowym zapaleniem wątroby typu A i typu B oraz popularyzacja szczepień ochronnych jako skutecznej metody profilaktyki tych chorób. Do punktów szczepień na terenie całego kraju zapraszamy osoby dotychczas niezaszczepione oraz te, które rozpoczęły cykl szczepień wiosną. Aktualna lista punktów szczepień biorących udział w akcji jest dostępna na stronie

www.zoltytydzien.pl

.

Bieganie to twoje hobby? Lubisz spędzać wolny czas uprawiając jogging, a od czasu do czasu bierzesz udział w zawodach, w których osiągnięte wyniki nie są najważniejsze? Już 20 października w warszawskim Parku Agrykola odbędzie się charytatywny bieg „Przegonić raka”. Uczestnicy będą promować profilaktykę nowotworową w biegu na dystansie pięciu kilometrów. Zebrana kwota z wpisowego zostanie w całości przekazana na rzecz Polskiej Koalicji Organizacji Pacjentów Onkologicznych.

Na przełomie października i listopada w Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin na wrocławskim Nadodrzu odbędą się wyjątkowe warsztaty skierowane wyłącznie do kobiet. W programie warsztaty tworzenia perfum prowadzone przez jedyną w Polsce profesjonalną senselierkę, nauka własnoręcznego tworzenia ekologicznych świec i mydeł.

Kanadyjski piosenkarz i multiinstrumentalista. Jego wspaniały, mocny i pełen emocji głos przyczynił się do wielkiego sukcesu musicalu Notre Dame de Paris, gdzie wcielił się w rolę szpetnego dzwonnika. Kiedy zaśpiewał w duecie z Celine Dion, usłyszał o nim cały świat. Nieważne, czy nagrywa swoje utwory po francusku, czy angielsku – kolejne albumy powiększają jego wielką kolekcję platynowych i diamentowych płyt oraz innych nagród muzycznego przemysłu. 13 września 2013 roku zaprezentował najnowszy utwór Avancer, który jest zapowiedzią siódmego studyjnego albumu. Fani i krytycy nie ustają w pochlebnych komentarzach na jego temat. Już 20 lutego 2014 roku Garou ponownie odwiedzi Polskę. Na jedynym koncercie w warszawskiej Sali Kongresowej zaprezentuje swoje największe hity, takie jak Gitan, Seul, Reviens oraz premierowe piosenki!

Bank BPH we współpracy z TVN oraz Onet rozpoczął poszukiwanie nowych Zwykłych Bohaterów. Tegoroczna akcja jest trzecią edycją programu, w którym zwycięzcą może zostać każdy, kto bezinteresownie niesie pomoc innym i w swoich działaniach kieruje się uczciwością.

XVII Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży KORCZAK 2013 Już wkrótce, Warszawa zamieni się w stolicę teatru! XVII edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży KORCZAK 2013 odbędzie się w dniach 5 – 12 października. W tym roku w ramach Festiwalu maleństwa, dzieci, młodzież i dorośli będą mieli okazję uczestniczyć w prawie 100 wydarzeniach festiwalowych! W tym roku wyjątkowe propozycje będą skierowane dla dzieci od pierwszego roku życia, przedszkolaków oraz dla młodzieży.

W niedzielę, 8 września 2013 r. osoby chore na mukowiscydozę na całym świecie połączą siły, aby zwiększyć świadomość ludzi w zakresie tego, czym jest schorzenie i jak można z nim walczyć. Do działań przyłączyli się ambasadorzy projektu Mukolife oraz Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą (PTWM). W ramach polskiej inauguracji święta zorganizowane zostaną happeningi na ulicach Warszawy oraz Krakowa, podczas których uczestnicy opowiedzą o swoim życiu z chorobą.

W ostatnim tygodniu wakacji trzy polskie gwiazdy młodej sceny muzycznej zagrają w 12 miastach w całej Polsce , w ramach trwającej od początku sierpnia trasy „Lech. Dla pozytywnie nastrojonych”. To fani w specjalnym głosowaniu wskazali miejsca, do których artyści przyjeżdżają. Zobacz, gdzie jeszcze Kari Amirian, zespół Muchy i Indios Bravos zagrają w najbliższych dniach.

25 sierpnia 2013 r. w plenerach Domu Pracy Twórczej w Powsinie odbędą się “Powsińskie Dożynki 2013” – wydarzenie etnograficzne połączone z piknikiem rodzinnym i występami międzynarodowych oraz lokalnych zespołów folklorystycznych.

W niedzielę 1 września 2013 r. w Warszawie po raz szósty wystartuje ONKOBIEG. Inicjatorem oraz głównym pomysłodawcą wydarzenia jest Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Mięsaki SARCOMA.

Strony: |<2>>| Giełda papierów wartościowych