24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Przymknij ich, Danno!

2013-01-04 12:48:56

Od 7 stycznia w dni powszednie o godzinie 18.00 kanał CBS Action emitował będzie 2 sezon znakomitego serialu „Hawaii 5-0”. Powtórki kolejnego dnia o godzinie 8.00 i 14.00. Wszystkie odcinki drugiego sezonu pokażą wiele kryminalnych historii, które dostarczą bohaterom wiele trudności, ale i satysfakcji w rozwiązywaniu. Pojawią się sprawy związane z morderstwami, przestępczością narkotykową, a nawet… szpiegostwem!

REKLAMA

Serial opowiada o przygodach niezłomnego eks-komandora marynarki Steve’a McGarretta i jego ekipy. Znakomity zespół  tworzą: Chin Ho Kelly, Kono Kalakaua i młody oficer Danny ‘Danno’ Williams, który na końcu każdego odcinka słyszy słynne zdanie: „Book ‘em, Danno” („Przymknij ich, Danno”). Czasami McGarrett prosi swoich dawnych kolegów z marynarki o wsparcie w rozwiązaniu sprawy. Niestety, jak to często bywa, jest tak oddany pracy, że brakuje mu czasu na życie osobiste.
W odcinku otwierającym drugi sezon McGarrett prowadzi dochodzenie w sprawie tajemniczych śmierci trzech kobiet. Były one narzeczonymi żołnierzy, którzy zginęli podczas akcji w Wietnamie.

Każda z kobiet umiera wkrótce po odebraniu odszkodowania z polisy poległego żołnierza. McGarrett stara się rozwikłać tę zagadkę, jednak jego działania znacznie utrudnia pewien sierżant – bohater wojenny. Tymczasem policjanci z jego oddziału szykują zasadzkę na hostessę z dyskoteki, która prawdopodobnie wie więcej, niż przyznaje.

W kolejnych odcinkach pojawi się wiele spraw kryminalnych, dotyczących przeróżnych sfer przestępczości. MCGarrett będzie musiał wyśledzić pacjenta szpitala psychiatrycznego, który spróbuje zrealizować plan sabotażu na Pearl Harbor sprzed… 28 lat! Steve będzie też musiał odszukać naukowca, który poczynił ważne odkrycia w genetyce – jeśli to się nie uda, zagraniczne siły militarne wejdą w posiadanie tajnych formuł naukowych. Serialowy zespół spróbuje przekonać do zeznać szanowanego sprzedawcę, który z obaw o swą reputację, nie będzie chciał opowiadać o śmierci prostytutki. MCGarrett będzie także musiał rozwikłać zagadkę śmierci chińskiego studenta – dowody pokażą, że być może chłopak był związany z chińskim wywiadem. Jak widać każdy odcinek 2. sezonu „Hawaii 5-0” przyniesie zaskakujące historie kryminalne, zapewniające widzom dużą dawkę adrenaliny!

2. sezon serialu „Hawaii 5-0” już od 7 stycznia 2013 w dni powszednie o godzinie 18.00 tylko na kanale CBS Action!

Wiadomosci - 24polska Giełda papierów wartościowych