24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Multikino zaprasza wszystkie panie na „Wielkie wesele”!

2013-06-25 16:02:19

We wtorek 2 lipca Multikino, w ramach projektu Kino na obcasach, zaprasza kobiety na przedpremierowy pokaz filmu „Wielkie wesele”.

REKLAMA

Już 2 lipca podczas Kina na obcasach, jego uczestniczki będą mogły zobaczyć przedpremierowo komedię „Wielkie wesele”. W filmie Elle (Diane Keaton) i Don (Robert De Niro) Griffinowie nienawidzą się najbardziej na świecie. Gdyby mogli - rozszarpali by się na strzępy! Teraz jednak będą musieli udawać najszczęśliwszą rodzinę pod słońcem. Na ślubie ich adoptowanego syna ma pojawić się głęboko wierząca Madonna Soto - biologiczna matka pana młodego. Jak uniknąć katastrofy? Nic prostszego - wystarczy nie zachowywać się jak zwykle, nie być sobą i zdobyć się na najbardziej fałszywe uśmiechy świata! Czy to będzie łatwe? Oczywiście, że nie! Ale może chociaż na zdjęciu uda się ładnie wyjść z rodziną.

Bilety na lipcowe Kino na obcasach już dziś można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Plan wieczoru najbliższego Kina na obcasach znajduje się na stronie http://multikino.pl/pl/wydarzenia/kobiety/kino-na-obcasach-wielkie-wesele/

Partnerami czerwcowego Kina na obcasach są: THALGO, Lancia Ypsilon, oraz Philips.

Wiadomosci - 24polska Giełda papierów wartościowych