24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Młode strzelby i znakomita dawka humoru!

2012-08-14 14:08:18

Billy The Kid kolejny raz jest ścigany listem gończym! Jakby miał mało kłopotów, chce go dorwać również jego były przyjaciel. Świetny western komediowy „Młode strzelby II” na kanale Zone Europa w sobotę 18.08.2012 o godz. 20:00 oraz we wtorek 28.08.2012 o godz. 20:00.

REKLAMA

Billy The Kid jest znów w tarapatach. Z całą bezwzględnością próbuje ścigać go prawo. Nie to jest jednak najgorsze. Billy już nie raz wychodził z takich opresji cało. Niestety jego były kompan, Pat Garrett, zostaje wynajęty do pojmania dawnego kamrata. Za taki wyczyn wyznaczono nawet nagrodę. Jose Chavez oraz Doc Scurlock zostają złapani. To cios w bandę Billy’ego. The Kid postanawia odbić przyjaciół. Brawurowa akcja kończy się sukcesem. Uciekinierzy wyruszają w stronę Meksyku. Po piętach depcze im Pat Garrett.

Efektowny, nakręcony z dużym realizacyjnym rozmachem western. Dynamiczna akcja, spektakularne pościgi i strzelaniny zapewnią znakomitą rozrywkę nie tylko miłośnikom gatunku. Duża dawka humoru, błyskotliwe dialogi, a także muzyka Alana Silvestri z przebojem Jona Bon Jovi („Blaze Of Glory”) to zalety filmu Geoffa Murphy‘ego. W obsadzie tak znane nazwiska jak Emilio Estevez, Kiefer Sutherland, Lou Diamond Phillips czy Christian Slater.

Złoty Glob i ASCAP Film and Television Music Award dla piosenki Jona Bon Jovi.

Emisje: sobota 18.08.2012 o godz. 20:00; wtorek 28.08.2012 o godz. 20:00;

Wiadomosci - 24polska Giełda papierów wartościowych