24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Mistrzostwa filmowe - Kameralne Lato czeka na filmy

2012-05-15 16:02:50

Piąta edycja festiwalu filmowego Kameralne Lato już w czerwcu. Jeszcze do 25.05 organizatorzy czekają na zgłoszenia do konkursu.

REKLAMA

Atmosfera mistrzostw udziela się także miastu Radom. Już po raz drugi festiwal filmowy Kameralne Lato nawiązuje rozgrywek piłkarskich. Dwanaście najlepszych polskich filmów krótkometrażowych z ostatniego roku, które zakwalifikuje się do konkursu głównego, zostanie drogą losowania przydzielone do czterech grup: A, B, C i D. Jury (m.in. aktorka Anna Mucha, reżyser Jarek Kupść, montażysta Rafał Listopad) po prezentacji każdej grupy, będzie omawiało poszczególne filmy oraz przekonywało widzów na jaki film powinni zagłosować. To właśnie dzięki głosom widzów zostanie wybrany najlepszy film z każdej grupy.

Nad ostatecznie wybranymi 4 filmami (z każdej grupy wychodzi tylko jeden film) będzie obradowało jury i to właśnie ono przyzna nagrodę GRAND PRIX Piątych Ogólnopolskich Spotkań Filmowych.

Filmy należy zgłaszać do 25 maja. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegóły znajdują się na stronie:

www.kameralnelato.pl


Kameralne Lato 2012 odbędzie się w dniach 18-23 czerwca w Radomiu.
Tradycją tego odbywającego się w Radomiu festiwalu, są warsztaty prowadzone przez znanych i utytułowanych twórców filmowych. Także w tym roku nie zawiedzie nas oferta festiwalowa, składająca się m.in. z warsztatów dla młodzieży, czy też Konkursu Filmów Odrzutowych Hyde Park. Najważniejszym punktem imprezy pozostaje jednak jak zawsze konkurs główny, do którego mogą zgłaszac swoje produkcje twórcy filmu niezależnego.


 

Wiadomosci - 24polska Giełda papierów wartościowych