24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Miasta grzechów

2012-09-27 12:51:11

Każde miasto ma swoją reputację – są miasta senne i leniwe, miasta rozrywkowe, miasta przesiąknięte tradycją. A czy miasto może być złe i grzeszne? Już 2 października 2012 o godz. 21.00 kanał Zone Reality zaprasza na premierę serialu dokumentalnego „Miasta grzechów”, opowiadającego o miejscach, w których po zmroku lepiej nie wychodzić na ulice.

REKLAMA

„Miasta grzechów” to dynamiczny i trzymający w napięciu serial dokumentalny, który odkrywa mroczne sekrety miast, z pozoru bezpiecznych i spokojnych. Widzowie poznają szczegóły brutalnych i szokujących przestępstw, które wstrząsnęły opinią publiczną i zburzyły poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Serial emitowany będzie w Polsce po raz pierwszy, wyłącznie na kanale Zone Reality.

W premierowym odcinku widzowie poznają wstrząsające kulisy zabójstwa rybaka Kenta Leppinka, mieszkańca największego miasta na Alasce, Anchorage. Odcinek nakręcony w pięknej scenerii, która w niczym nie przypomina krwawej rzeczywistości z „Urodzonych morderców”, ujawnia grzechy niedoszłej żony rybaka i pikantne sekrety gorącego miłosnego kwadratu, skrywanego przez blisko 10 lat.

Jeden z kolejnych odcinków przedstawia historię miasta Lexington na amerykańskim Południu, słynącego z wyścigów konnych, doskonałego bourbona i międzyuczelnianych rozgrywek sportowych. Mieszkańcy zamarli z przerażenia, gdy w 1994 roku nieznany sprawca otworzył ogień do grupy studentów, śmiertelnie raniąc popularnego młodego sportowca Trenta DiGiuro. Zbrodnia wstrząsnęła lokalną społecznością. W wyniku śledztwa udało się wskazać sprawcę, którego tożsamość okazała się dla wszystkich kompletnym zaskoczeniem.

Seria „Miasta grzechów” prezentuje autentyczne nagrania, dynamiczne rekonstrukcje zdarzeń i wywiady ze świadkami, ukazując zepsuty świat i sekrety, które przestępcy z tak wielką determinacją starają się zachować dla siebie.

Premierowe odcinki serialu dokumentalnego „Miasta grzechów” od 2 października 2012, od poniedziałku do piątku, o godz. 21.00 na antenie Zone Reality!

Wiadomosci - 24polska Giełda papierów wartościowych