24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

MARK RONSON GWIAZDĄ ROXY FESTIVAL 2011

2011-05-18 16:03:01

 

Radio Roxy zaprasza na nową imprezę muzyczną – Roxy Festival, który odbędzie się 15 lipca 2011 w Parku Sowińskiego na warszawskiej Woli. Gwiazdą wieczoru będzie Mark Ronson, jeden z największych indywidualistów wśród światowych producentów muzycznych. Imprezę organizują Sony Music Polska i Agencja SNAP, a partnerem jest Radio Roxy.

REKLAMA

 

Radio Roxy jako stacja zajmująca się szeroko rozumianą kulturą, wspiera najciekawsze imprezy i koncerty, a także organizuje własne projekty muzyczne. Najważniejszym z nich jest cykl „Najmniejszych Koncertów Świata Radia Roxy" - wyjątkowych występów znanych i lubianych artystów dla 20 widzów wybranych spośród słuchaczy rozgłośni. Pierwszy z nich odbył się w maju 2006 r., a jego gwiazdą była grupa Myslovitz. Na kolejnych koncertach wystąpili m.in.: Kult, T.Love, Marillion, Homo Twist i Hey. Stacja jest też patronem klubokawiarni Radio Roxy z Miasta w Warszawie, skąd nadaje swoje wybrane audycje, przede wszystkim wieczorne sety DJskie oraz niektóre audycje autorskie z udziałem publiczności.

- Zespół Radia Roxy to osoby o kontrkulturowych korzeniach, zafascynowane muzyką, sztuką, literaturą, filmem i teatrem. Jesteśmy twórcami i odbiorcami kultury, a dzięki Roxy Festival możemy zaprosić do naszego grona tych, którzy podobnie jak my, kreują nowe, niezależne oblicze współczesnej kultury - mówi Mikołaj Lizut, redaktor naczelny Roxy. - Warszawie - ponad dwumilionowej metropolii w centrum Europy - należy się odpowiednie miejsce we współczesnej kulturze. Jestem przekonany, że Roxy Festival stanie się ważną składową muzycznego prestiżu stolicy.

 

Roxy Festival, zaplanowany na 15 lipca br., to nowa marka na festiwalowej mapie Polski, stworzona z myślą o fanach alternatywnego brzmienia. Gwiazdą jego inauguracyjnej odsłony będzie wyjątkowy producent muzyczny Mark Ronson, który podczas tego wydarzenia zaprezentuje swój najnowszy projekt Mark Ronson & Business International. Oprócz niego na scenie Parku Sowińskiego w Warszawie pojawią się inni niekonwencjonalni artyści, muzyczni eksperymentaliści, którzy - odbiegając od stricte komercyjnego nurtu w muzyce - tworzą nowoczesne i porywające utwory.

Bilety na Roxy Festival będą dostępne w salonach Empik, Saturn, Media Markt oraz na portalach eventim.pl i ticketpro.pl

 

Organizatorami imprezy są Sony Music Polska i agencja SNAP; Radio Roxy jest partnerem strategicznym.

 

Dodatkowe informacje - Biuro prasowe Agory SA

tel. (+48) 00 22 555 43 92 faks: (+48) 00 22 555 72 20

e-mail: www.agora.pl

mp Giełda papierów wartościowych