24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

KOLEJNE GWIAZDY ARTPOP FESTIVAL ZŁOTE PRZEBOJE BYDGOSZCZ 2011

2011-05-19 13:38:34

Hooverphonic, Monika Brodka, Skinny Patrini oraz Piotr Rogucki to kolejne gwiazdy ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011. Impreza, której patronami strategicznymi są Radio Złote Przeboje i Miasto Bydgoszcz, odbędzie się 30 lipca br. w Myślęcinku.

REKLAMA

Wybitna belgijska grupa Hooverphonic to następna po Amy Winehouse gwiazda ARTPOP Festival. Ich koncerty są jak spektakle, a obecna w utworach zespołu fascynacja muzyką filmową i brzmieniem lat 80. znakomicie wpisuje się w klimat popkultury będącej motywem przewodnim festiwalu.

W Myślęcinku pojawią się także gwiazdy polskiej sceny muzycznej: tryumfatorka tegorocznych Fryderyków Monika Brodka, popartowsko-malownicze Skinny Patrini - ekscentryczny duet z Trójmiasta oraz łamiący stereotypy, kontrowersyjny i uwielbiany Piotr Rogucki (Coma).

Radio Złote Przeboje już trzeci rok z rzędu jest partnerem festiwalu odbywającego się w Bydgoszczy. W poprzednich latach na Wyspie Młyńskiej organizowany był Smooth Festival. Tegoroczna impreza, pod nazwą ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011 jest jego kontynuacją.
Wraz z nową nazwą zmienia się miejsce i formuła festiwalu, jednak poziom artystyczny i dbałość o odbiorców pozostają takie same. Usatysfakcjonowani będą zarówno miłośnicy smooth-jazzowego klimatu z jakim kojarzy się Bydgoszcz, jak i zwolennicy ostrzejszych brzmień, a także fani elektropopu czy muzyki filmowej.

O wszystkich gwiazdach ARTPOP Festiwal można usłyszeć na antenie Radia Złote Przeboje. Stacja przygotowuje specjalne programy poświęcone festiwalowi – m.in. cotygodniowe studio festiwalowe, wywiady z artystami i programy z cyklu „Weekend z gwiazdą”. Słuchacze Złotych Przebojów mogą też liczyć na konkursy antenowe, w których będzie można wygrać zaproszenia na festiwal.

Bilety na ARTPOP Festival są dostępne w salonach Empik, Saturn, Media Markt oraz na portalach eventim.pl i ticketpro.pl.

Imprezę organizują Sony Music Polska oraz agencja SNAP, a partnerami strategicznymi są Miasto Bydgoszcz i Radio Złote Przeboje.  
Patroni medialni: „Gazeta Wyborcza”, AMS, Cinema City, „KMAG”.

mp Giełda papierów wartościowych