24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Strony: |<<8

Hooverphonic, Monika Brodka, Skinny Patrini oraz Piotr Rogucki to kolejne gwiazdy ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011. Impreza, której patronami strategicznymi są Radio Złote Przeboje i Miasto Bydgoszcz, odbędzie się 30 lipca br. w Myślęcinku.

W warszawskim Pałacyku Szustra już po raz czwarty można przeżyć niecodzienną przygodę w ramach Labiryntu Teatralnego®. Ponad 40-tu aktorów odkrywa tajemnice teatru: antycznego, muzycznego, lalkowego, czarnego, cieni, dell’arte oraz opery… Warto się spieszyć, bo ta ekscytująca wędrówka po ciemnych zaułkach labiryntu trwa tylko do 21 maja…

 

SomePlace Else rozpoczyna cykl bezpłatnych koncertów polskich i zagranicznych artystów pod hasłem Jimming@SPE

 

Radio Roxy zaprasza na nową imprezę muzyczną – Roxy Festival, który odbędzie się 15 lipca 2011 w Parku Sowińskiego na warszawskiej Woli. Gwiazdą wieczoru będzie Mark Ronson, jeden z największych indywidualistów wśród światowych producentów muzycznych. Imprezę organizują Sony Music Polska i Agencja SNAP, a partnerem jest Radio Roxy.

 

Już 14 maja rusza kolejna edycja Labiryntu Teatralnego - unikatowej formy rozbudzania wyobraźni, przeznaczona dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
W centrum Warszawy, wszystkich chętnych czeka ekscytująca wędrówka, po tajemniczych komnatach Pałacyku Szustra. Kto wejdzie do Labiryntu przekona się, jak fascynujący, tajemniczy i wszechogarniający może być teatr… Bilety na tę niezwykłą przygodę do nabycia w Teatrze Lalka (PKiN).

 

Śmiech to zdrowie, a podwójna dawka śmiechu?

22 maja w Teatrze Buffo - jeden wieczór dwie komedie, mnóstwo śmiechu, jedna cena!!!! „Wielki Apetyt” i „Czterdziestka w opałach”, czyli co łączy Katarzynę Żak z Kasią Kwiatkowską?  Czy młoda pracownica restauracji ma coś wspólnego z czterdziestoletnią mężatką? Czy gangsterzy sprawiają więcej kłopotów niż mężowie? A może realizacja marzeń jest tak samo ciężka jak pozbycie się cellulitu?

Odpowiedź już 22 maja w Teatrze Buffo!

Strony: |<<8 Giełda papierów wartościowych