24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Strony: |<<7>|
„Boeing Boeing” to komedia sytuacyjna autorstwa francuskiego dramaturga Marca Camolettiego. W 1991 roku została wpisana do księgi Guinessa za rekordową ilość wystawień – 17 500 w 55 krajach świata. W 2008 roku zaś nagrodzona została prestiżową Tony Awards – odpowiednikiem Oscara w świecie teatru.

4 września 2011, 18:00 Filharmonia Narodowa ul. Jasna 5, Warszawa

Na kilka dni przed końcem sprzedaży drugiej, promocyjnej puli biletów, Audioriver przedstawia niespodziankę w programie – powrót kina festiwalowego. Będzie nader interesująco, bo w Płocku zobaczymy filmy dokumentalne, których albo w Polsce nigdy nie było, albo były w bardzo wąskiej dystrybucji. A to wszystko w klimatyzowanej sali NoveKino Przedwiośnie.

21 czerwca do Polski przyjeżdża Rob Hoffman – jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów muzycznych świata. Przyjazd Roba związany jest w projektem „Poland …Why Not?”, dla którego Rob wyprodukował aż 11 piosenek.

Jedyne w Polsce targi muzyczne poświęcone scenie alternatywnej już drugi raz z rzędu odbędą się w Płocku podczas festiwalu Audioriver. W trakcie piątku i soboty 29 i 30 lipca poznamy bliżej niemal 20 firm i organizacji, posłuchamy kilku godzin muzyki i będziemy mogli uczestniczyć w ekskluzywnych warsztatach Red Bull Music Academy. To wszystko na rynku Starego Miasta w ramach projektu Rynek Niezależny Audioriver.

Laboratorium Dramatu przestaje być miejscem, a staje się lotną ideą i metodą twórczą realizowaną na dwóch scenach – w Teatrze Na Woli i na Scenie Przodownik przy Olesińskiej 21. W lipcu zaprasza na przegląd swoich spektakli.

W ramach drugiej edycji projektu Jimming@SPE wystąpi muzyk znany z programu ‘Must Be The Music – Tylko Muzyka’

Już wkrótce jedna z warszawskich ulic zostanie nazwana Aleją Georga Harrisona – drugiego po Lennonie Beatelsa, którego pamięć mieszkańcy stolicy postanowili uczcić w ten sposób.

Novotel Garden Gallery zaprasza na II edycję wystawy, na której prezentowane są prace najwybitniejszych polskich artystów rzeźbiarzy. Jest to największa w Warszawie ekspozycja współczesnej rzeźby plenerowej. W oryginalnej przestrzeni lobby oraz ogrodu hotelu Novotel Warszawa Airport wyeksponowanych zostało ponad 50 rzeźb, wybranych przez kuratorów wystawy Majida Jammoula i Dariusza Kowalskiego ze Związku Polskich Artystów Plastyków. Hotel zaprasza do odwiedzenia tej unikatowej prezentacji rzeźby plenerowej od końca maja 2011 roku do kwietnia 2012 roku.

Indie-rockowa grupa Razorlight wystąpi 30 lipca na ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011. To kolejna gwiazda, która obok Amy Winehouse, Hooverphonic, Moniki Brodki, Skinny Patrini i Piotra Roguckiego pojawi się na scenie koncertowej w Myślęcinku. Patronami strategicznymi imprezy są Radio Złote Przeboje i Miasto Bydgoszcz.

Strony: |<<7>| Giełda papierów wartościowych