24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Kulisy zbrodni prawie doskonałych

2012-09-17 15:39:16

We wrześniu kanał Zone Reality zaprasza wszystkich wielbicieli mrocznych tajemnic na premierowe odcinki serialu „Za kulisami zbrodni”. Dokument prezentuje intrygujące morderstwa, nad rozwiązaniem których przez lata pracowali najlepsi specjaliści.

REKLAMA

Zbrodnia – motyw, który od lat fascynuje zarówno artystów, jak i zwykłych obywateli. Do opinii publicznej nieustannie docierają szokujące historie morderstw, które miesiącami nie schodzą z pierwszych stron gazet. Śledztwa w ich sprawie poruszają miliony. Któż z nas chociaż raz nie próbował, niczym Sherlock Holmes, rozwiązać zagadki ponurej zbrodni i wskazać winnego? Nawet nie mając ku temu żadnych podstaw... Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak naprawdę przebiegają śledztwa w sprawie brutalnych przestępstw, Zone Reality wyemituje program „Za kulisami zbrodni”.

„Za kulisami zbrodni” to serial dokumentalny, prezentujący niektóre z najbardziej intrygujących morderstw w historii. Każdy odcinek jest poświęcony prawdziwemu wydarzeniu. Zebrane podczas śledztwa nagrania audio i wideo oraz notatki pozwalają zrekonstruować po kolei przebieg każdej ze zbrodni. Policjanci, rodzina i przyjaciele ofiar, a także obrońcy i prokuratorzy dzielą się swoimi przeżyciami i doświadczeniami, dzięki czemu widzowie mogą dokładnie poznać całą historię przestępstwa oraz sylwetki oprawców i ich ofiar. Dowiadują się również, w jaki sposób doszło do wykrycia sprawcy oraz jaki ostateczny wyrok zapadł w danej sprawie.

Jeden z pierwszych odcinków serii opowiada o okrutnej zbrodni, jaka miała miejsce w maju 1970 roku. W ciągu tygodnia dwie gospodynie mieszkające na przedmieściach jednego z amerykańskich miast zostały zamordowane w swoich domach. Sąsiedzi byli wstrząśnięci i przerażeni. Zagadkę tego zabójstwa udało się rozwiązać dopiero po trzydziestu latach, dzięki wykorzystaniu testów DNA. W jaki sposób morderca zdołał się ukrywać przez tak długi czas?

Podczas gdy media skupiają się na przyciągających uwagę nagłówkach, serial „Za kulisami zbrodni” podaje szczegóły oraz wykorzystuje nieprezentowane wcześniej materiały filmowe, osobiste relacje świadków oraz szokujące odkrycia.

Oglądajcie premierowy serial „Za kulisami zbrodni” od poniedziałku do piątku, o godz. 23.00 na antenie Zone Reality!

Wiadomosci - 24polska Giełda papierów wartościowych