24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Kulisy przekrętów doskonałych w programie „Szwindel” od 26 września na antenie Zone Reality

2012-09-26 13:13:29

Do czego człowiek może się posunąć, żeby się wzbogacić? Czy jest to tylko chęć poprawienia sytuacji materialnej, czy może chodzi o coś więcej? Już 26 września na kanale Zone Reality startują premierowe odcinki serialu dokumentalnego „Szwindel”, prezentującego kulisy największych przekrętów i międzynarodowych oszustw.

REKLAMA

W dzisiejszych czasach codziennie mamy do czynienia z różnego rodzaju przekrętami. Niektóre z nich jak piractwo internetowe, jazda na gapę czy unikanie płatności za parkometry stały się tak powszechne, że mało kto postrzega je jako przestępstwa. Są także przekręty, o których nie śniło się filozofom... Kulisy tych drugich prezentuje serial dokumentalny „Szwindel”, który od 26 września będzie można oglądać na antenie kanału Zone Reality.
 
„Szwindel” pokazuje międzynarodowe oszustwa i przekręty z perspektywy stróżów prawa i ekspertów z całego świata. Widzowie zobaczą, jak działa podziemny świat przekrętów finansowych, jakie są mechanizmy oszustw hipotecznych, internetowych szwindli, fikcyjnych małżeństw, nieuczciwych organizacji charytatywnych, a nawet przypadków rozkochiwania w sobie ofiar w celu wyłudzenia od nich pieniędzy. Dowiedzą się również, jak ochronić się przed tego typu oszustwami.

W jednym z pierwszych odcinków serialu widzowie poznają młodego żołnierza, który po powrocie do domu odkrył, że jego tożsamość została skradziona, a na jego nazwisko został zaciągnięty gigantyczny kredyt. Nie wiadomo, kto stoi za tym oszustwem. Żołnierz udowadnia, że w trakcie popełnienia przestępstwa przebywał w Iraku, mimo to nie ma możliwości, by zobowiązania kredytowe zostały cofnięte.

Premierowe odcinki serialu dokumentalnego „Szwindel” od 26 września 2012, od poniedziałku do piątku, o godz. 11.00 i 18.00 na antenie Zone Reality!

 

Wiadomosci - 24polska Giełda papierów wartościowych