24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Koncerty na zakończenie lata w Twoim mieście!

2013-08-23 13:49:31

W ostatnim tygodniu wakacji trzy polskie gwiazdy młodej sceny muzycznej zagrają w 12 miastach w całej Polsce , w ramach trwającej od początku sierpnia trasy „Lech. Dla pozytywnie nastrojonych”. To fani w specjalnym głosowaniu wskazali miejsca, do których artyści przyjeżdżają. Zobacz, gdzie jeszcze Kari Amirian, zespół Muchy i Indios Bravos zagrają w najbliższych dniach.

REKLAMA

W muzycznym projekcie marki Lech, wybrane zespoły koncertują we wnętrzach browaru Lecha w Poznaniu (Myslovitz 13.07., Czesław Śpiewa 03.08., Hurts 21.09.), podczas gdy inne podróżują po całej Polsce. Od początku sierpnia, Kari Amirian, Muchy i Indios Bravos odwiedzili łącznie 20 polskich miast. Od Gdańska, przez Poznań, po Rzeszów – miłośnicy ich muzyki bawili się na bezpłatnych koncertach. W nadchodzącym tygodniu zagrają jeszcze m.in. w Katowicach, Krotoszynie, Białymstoku i Gliwicach.

Koncerty nie kończą się na scenie
Koncerty zespołów, organizowane w ramach trasy Lecha są darmowe, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto już dziś sprawdzić, gdzie artyści wystąpią w najbliższym czasie. Poprzednie koncerty Lecha pokazały, że to jedna z nielicznych okazji, by  z ulubionym zespołem spotkać się także poza sceną. – Po koncercie zawsze spotykamy się z naszymi fanami. Nie tylko rozdajemy płyty, autografy i robimy wspólne zdjęcia. Lubimy się bawić, dlatego w klubach pozostajemy do bardzo późnych godzin nocnych i bawimy się razem z najwytrwalszymi. – zdradza Tomasz Skórka, jeden z członków zespołu Muchy. – Obecni na koncercie w Szczecinie, Zielonej Górze, czy choćby w Opolu wytrzymali z nami naprawdę długo. Mam nadzieję podobne osoby spotkać w pozostałych miastach – Białystok, Gliwice, Myszków – szykujcie się!

Zobacz, gdzie zagrają
- To był wyjątkowo pracowity miesiąc, ale i obfitujący w całą masę pozytywnej energii, otrzymanej od naszych fanów. Nie możemy się doczekać kolejnych koncertów. – opowiada Kari Amirian, która wraz ze swoim zespołem, odwiedzi w najbliższe dni Zakopane, Bielsko-Białą, Tychy i Katowice. – Nieczęsto fani mogą się z nami spotkać na niebiletowanych imprezach. Liczymy na dobrą frekwencję i odliczamy dni!

Trasa „Lech. Dla pozytywnie nastrojonych” powoli dobiega końca, organizatorzy do końca sierpnia zapraszają na koncerty do następujących miast:
Kari Amirian

 • 23.08. Prestige Club, Zakopane
 • 29.08. Decade Club, Bielsko-Biała
 • 30.08. Underground, Tychy
 • 31.08. Oko Miasta, Katowice

Muchy

 • 23.08. Black Diamond Club, Białystok
 • 29.08. Brick, Tarnowskie Góry
 • 30.08. Club 80, Gliwice
 • 31.08. Capri, Myszków

Indios Bravos

 • 23.08. Tygmont, Warszawa
 • 29.08. Baker Street, Poznań
 • 30.08. Masska, Krotoszyn
 • 31.08. Pub 21, Turek

.
Wiecej informacji na stronie: www.lech.pl oraz na Facebooku.
Organizatorem akcji jest: Kompania Piwowarska SA, producent piwa Lech Premium

Wiadomosci - 24polska Giełda papierów wartościowych