24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Niezwykłe dziecko

2012-10-11 11:38:56

Chris i Virginia Hytnerowie tracą córeczkę w wypadku samochodowym. Okazuje się, że istnieje sposób na to, by odzyskać ukochane dziecko, ale na przeszkodzie tym planom staje dziennikarka, Linda Sanclair. Etyczne i moralne aspekty klonowania w filmie „Niezwykłe dziecko“ w sobotę 13 października o godzinie 7.00 i 16.00 na kanale Zone Romantica.

REKLAMA

Virginia jest już po czterdziestce, szansę na kolejną zdrową ciążę ma niewielkie. Hytnerowie oddają się w ręce doktor Amandy Gordon z Centrum Medycyny Reprodukcyjnej. Lekarka proponuje im niezwykłą metodę na odzyskanie zmarłej córki - klonowanie. Byłoby to jedynym pocieszeniem dla załamanych rodziców i przełomem w karierze lekarki, ale sprawę trzeba utrzymac w tajemnicy, póki dziecko się nie narodzi.

Wszystko wydaje się zmierzać do pełnego sukcesu, gdy sprawą zaczyna interesować się wścibska reporterka Linda Sanclair, szukająca sensacyjnego tematu. Dociera do ukrywających się Hytnerów, upublicznia ich historię.

W roli ambitnej dziennikarki wystąpiła Bridget Fonda („Sublokatorka“) - córka Petera, siostrzenica Jane i wnuczka Henry’ego Fondy. Za swą kreację w „Niezwykłym dziecku“ otrzymała nominację do Złotego Globu.

Wiadomosci - 24polska Giełda papierów wartościowych