24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

„Frances Ha” w ramach cyklu Kino na obcasach!

2013-07-31 16:06:53

We wtorek 6 sierpnia Multikino, w ramach projektu Kino na obcasach, zaprasza kobiety na pokaz filmu „Frances Ha”.

REKLAMA

6 sierpnia podczas Kina na obcasach, jego uczestniczki będą mogły zobaczyć „Frances Ha”. Greta Gerwig okrzyknięta „Woodym Allenem" w spódnicy w roli Frances Ha – niespełnionej tancerki, niepoprawnej optymistki, uroczej neurotyczki. Główna bohaterka, Frances ma 27 lat i każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość.

Nowy film Noaha Baumbacha („Greenberg") ogląda się jak zaginioną perełkę francuskiej nowej fali. Czarno-białe zdjęcia, charakterystyczna muzyka, podział na rozdziały i luźna, spontaniczna konstrukcja przywodzą na myśl pamiętne dokonania najważniejszych reżyserów z Francji lat 60. Ale podczas gdy twórca „Mojej nocy u Maud" zgłębiał przede wszystkim matrymonialne perypetie swoich postaci, Baumbacha zdają się nie interesować romantyczne przygody tytułowej Frances. To odświeżające, gdy ktoś udowadnia nam, że nie każdy film musi opowiadać o miłości. (*źródło Filmweb.pl).

Bilety na sierpniowe Kino na obcasach już dziś można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.plwww.multikino.pl.

Plan wieczoru kolejnego w tym miesiącu Kina na obcasach można znaleźć na http://multikino.pl/pl/wydarzenia/wybrane/kino-na-obcasach-frances-ha/

Partnerami lipcowego Kina na obcasach są: Lancia Ypsilon oraz Thalgo.

Wiadomosci - 24polska Giełda papierów wartościowych