24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Strony: 1>>|

Gieno Mientkiewicz, Nigel Slater i Rachel Khoo będą gwiazdami czerwcowych premier Kuchni+, kanału tematycznego platformy nc+. Między innymi dzięki nim widzowie poznają proste przepisy na smaczne potrawy z Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Alp i Polski.

Tylko w Multikinie kobiety mogą rozpocząć październik wakacyjnie! We wtorek 1 października w ramach projektu „Kino na obcasach” odbędzie się pokaz komedii „Najlepsze najgorsze wakacje”.

We wtorek 6 sierpnia Multikino, w ramach projektu Kino na obcasach, zaprasza kobiety na pokaz filmu „Frances Ha”.

We wtorek 2 lipca Multikino, w ramach projektu Kino na obcasach, zaprasza kobiety na przedpremierowy pokaz filmu „Wielkie wesele”.

Ich teksty piosenek ciągle na czasie, ich utwory bez końca grane przez stacje radiowe, oni ciągle Niepokonani. Od ponad 30 lat na scenie. Koncerty w kraju i za granicą. Wielkie przeboje. Uwielbienie fanów. Taki zespół jest tylko jeden - Perfect. Podczas wielkiego koncertu, który odbędzie się 20 czerwca w Sali Kongresowej, Perfect przypomni nam swoją historię – historię jednego z najpopularniejszych zespołów minionego wieku, historię niezapomnianych przebojów, takich jak Autobiografia, Nie płacz Ewka, Chcemy być sobą, Niewiele ci mogę dać, Ale wkoło jest wesoło oraz nowszych jak Raz po raz (straszą nas).

Marzena Korzonek ubiera swoją płytę w obrazy. Tym razem postanowiła dać szansę zaprezentowania swoich możliwości aspirującemu aktorowi. 30 stycznia artystka wybierze jednego mężczyznę, który wystąpi w jej dwóch teledyskach!

Od 7 stycznia w dni powszednie o godzinie 18.00 kanał CBS Action emitował będzie 2 sezon znakomitego serialu „Hawaii 5-0”. Powtórki kolejnego dnia o godzinie 8.00 i 14.00. Wszystkie odcinki drugiego sezonu pokażą wiele kryminalnych historii, które dostarczą bohaterom wiele trudności, ale i satysfakcji w rozwiązywaniu. Pojawią się sprawy związane z morderstwami, przestępczością narkotykową, a nawet… szpiegostwem!

Zbieranie przeróżnych przedmiotów można potraktować jako niegroźne hobby. Bywa jednak, że skala gromadzenia tego, co „na pewno jeszcze się przyda” dochodzi do kuriozalnych rozmiarów. Takie przypadki pokaże 4. sezon programu „Mania chomikowania”, który będzie emitowany od 22 października 2012, od poniedziałku do piątku, o godz. 20.00 na antenie Zone Reality.

Kate Moss jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych modelek na świecie. Mimo, że nie jest już najmłodsza w branży, w 2011 roku zajęła 3 miejsce w rankingu najlepiej zarabiających modelek według magazynu „Forbes”. „Vogue” uznał ją za najlepiej ubraną kobietę dekady. Wielbiciele plotkarskich portali z pewnością znają ją głównie z imprezowych wyskoków.

Chris i Virginia Hytnerowie tracą córeczkę w wypadku samochodowym. Okazuje się, że istnieje sposób na to, by odzyskać ukochane dziecko, ale na przeszkodzie tym planom staje dziennikarka, Linda Sanclair. Etyczne i moralne aspekty klonowania w filmie „Niezwykłe dziecko“ w sobotę 13 października o godzinie 7.00 i 16.00 na kanale Zone Romantica.

Strony: 1>>| Giełda papierów wartościowych