24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Strony: |<<3>>|

We wrześniu kanał Zone Reality zaprasza wszystkich wielbicieli mrocznych tajemnic na premierowe odcinki serialu „Za kulisami zbrodni”. Dokument prezentuje intrygujące morderstwa, nad rozwiązaniem których przez lata pracowali najlepsi specjaliści.

W moskiewskim parku Gorkiego zostają odnalezione ciała trzech mężczyzn, dwóch Rosjan i Amerykanina. Ciała są zmasakrowane, nie można zidentyfikować twarzy. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi młody oficer milicji, Arkady Renko. Podczas śledztwa spotyka na swojej drodze dwóch Amerykanów – starszego biznesmena oraz policjanta, który szuka w Moskwie zaginionego brata. Poznaje również piękną i tajemniczą Irinę. I wreszcie co z morderstwem ma wspólnego KGB? Doskonały dramat kryminalny „Park Gorkiego” na kanale Zone Europa w piątek 31.08.2012 o godz. 22:00.

Już 20 sierpnia na kanale Zone Reality rusza premierowy serial „Z akt FBI”, ukazujacy kulisy pracy agentów Federalnego Biura Śledczego. Największe zbrodnie, skomplikowane śledztwa z użyciem nowoczesnych narzędzi badawczych i ludzie, których praca owiana jest tajemnicą usatysfakcjonują najbardziej wymagajacych widzów.

Billy The Kid kolejny raz jest ścigany listem gończym! Jakby miał mało kłopotów, chce go dorwać również jego były przyjaciel. Świetny western komediowy „Młode strzelby II” na kanale Zone Europa w sobotę 18.08.2012 o godz. 20:00 oraz we wtorek 28.08.2012 o godz. 20:00.

Olśniewająca Jennifer Lopez wciela się w energiczną i pewną siebie policjantkę, która strzeże porządku na ulicach Chicago. Pewnego dnia ratuje życie rannemu mężczyźnie. To zdarzenie na zawsze odmieni jej życie… „Oczy anioła” w piątek 10 sierpnia 2012 roku o godz. 21:45 na kanale Zone Europa.

Otyłość, choroba cywilizacyjna zagrażająca ludzkości niemal na równi z głodem, to zjawisko, które kilkanaście lat temu zostało zauważone przez WHO także wśród dzieci i młodzieży. Jak ogromne utrudnienie życia może stanowić nadwaga, pokaże program „Wielka nastolatka”, który będzie emitowany w sobotę, 11 sierpnia i niedzielę, 12 sierpnia o 13.00 i 20.00 na kanale Zone Reality.

Policjant fajtłapa i jego 12-letni brat-geniusz: oto duet zdolny rozwiązać każdą kryminalną zagadkę! „Braterska spółka” od 2 sierpnia 2012 w dni powszednie od godz. 22:00 po dwa odcinki na kanale Zone Romantica.

Ciepło rodzinnego ogniska, radość z przebywania w towarzystwie najbliższych – takie powinny być święta. Jednak doroczne zjazdy rodzinne są dla Claudii (Holly Hunter) niczym najgorszy koszmar. Ekscentryczna familia nieodmiennie przyprawia kobietę o ból głowy… Gorzka komedia „Wakacje w domu” w niedzielę 29 lipca o godz. 20:00 na kanale Zone Europa.

Szkolny outsider zakłada piracką stację radiową. W swoich audycjach oddaje głos wychowanej na rock’n’rollu zbuntowanej młodzieży. Czy radio będące synonimem wolności zdoła uleczyć jego słuchaczy z samotności? „Więcej czadu!” w sobotę 28 lipca o godz. 20:00 na kanale Zone Europa.

Według statystyk Służby Więziennej, w 2011 roku w polskich więzieniach przebywało 431 kobiet aresztowanych lub skazanych za zabójstwo. Dlaczego kobiety mordują? Czy żałują tego, co zrobiły? I jak naprawdę wygląda ich życie w więzieniu? Już 23 lipca 2012 o godz. 21.00 na antenie Zone Reality rusza premierowy trzeci sezon serialu dokumentalnego „Kobiety za kratkami” ukazującego tragiczne historie morderczyń.

Strony: |<<3>>| Giełda papierów wartościowych