24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Strony: |<2>>|

Filmowy debiut Andrewa Niccola, który wszedł do kanonu klasyki gatunku science fiction. Reżyser stawia w filmie pytania o granice człowieczeństwa, o to, na ile można ingerować w ludzką naturę próbując udoskonalić nasz gatunek i w którym momencie zaczyna się „zabawa w Boga”.  „Gattaca – Szok przyszłości” w sobotę 13 października o godz. 21.50 i wtorek 23 października o godz. 22.05 na kanale Zone Europa.

Młodość ma swoje prawa, trzeba wówczas spróbować wszystkiego. Ale bywa, że dzieciaki pakują się w kłopoty... Olesya Rulin (High School Musical) w ciepłej komedii o ciężarnej nastolatce. „Brzuszek Mary” w sobotę 13 października 2012 o godz. 14:00 i 22:00 na kanale Zone Romantica.

“Nigdy nie malowałam snów. Malowałam swoją rzeczywistość” – mówiła Frida Kahlo, meksykańska malarka, która słynęła z bardzo emocjonalnych autoportretów, przepełnionych bólem. „Biografie: Frida Kahlo” w sobotę 6 października o 21:00 i 02:00 na kanale Club TV.

Ambitny i ekscentryczny, bratanek Francisa Forda Coppoli zmienił nazwisko, by mieć pewność, że karierę zawdzięcza wyłącznie sobie - swojemu talentowi i szerokiemu spektrum postaci, które kreował na ekranie. Dziś Nicolas Cage, laureat Oscara i Złotej Maliny, dostaje najwyższe gaże - ale ma też największe długi…

Zdolny pisarz Nick (Chevy Chase) pewnego dnia zostaje uprowadzony przez dwóch bandytów. Zmuszają go oni do obrabowania banku. Ścigany przez policję Nick zwraca się o pomoc do swej byłej żony Glendy (Goldie Hawn). Komedia romantyczna „Jak za dawnych dobrych czasów” w niedzielę 30 września 2012 roku o godz. 20:00 na kanale Zone Europa.

Każde miasto ma swoją reputację – są miasta senne i leniwe, miasta rozrywkowe, miasta przesiąknięte tradycją. A czy miasto może być złe i grzeszne? Już 2 października 2012 o godz. 21.00 kanał Zone Reality zaprasza na premierę serialu dokumentalnego „Miasta grzechów”, opowiadającego o miejscach, w których po zmroku lepiej nie wychodzić na ulice.

Do czego człowiek może się posunąć, żeby się wzbogacić? Czy jest to tylko chęć poprawienia sytuacji materialnej, czy może chodzi o coś więcej? Już 26 września na kanale Zone Reality startują premierowe odcinki serialu dokumentalnego „Szwindel”, prezentującego kulisy największych przekrętów i międzynarodowych oszustw.

Brian jest byłym zawodnikiem futbolowym, który z powodu poważnej kontuzji musi pożegnać się ze swoją karierą. Pewnego dnia przyjmuje posadę szkoleniowca w drugoligowym Derby Country. Czy sprawdzi się w roli trenera? „Przeklęta liga” w sobotę 29 września 2012 roku o godz. 22:10 na kanale Zone Europa.

Daniel Dillon (Peter Mullan) jest burmistrzem małego miasteczka w Kalifonii. Ten silny i tajemniczy mężczyzna zabiega o względy młodej i pięknej Lucy (Milla Jovovich). Pewnego dnia do miasta przybywają jego żona i córka, dwie kobiety, które sprzedał przed laty. Czy pieniądze naprawdę są ważniejsze od miłości? „Królowie życia” w niedzielę 23 września 2012 roku o godz. 21:55 na kanale Zone Europa.

Gene Hackman wciela się w tajemniczego trenera koszykówki. Ma za zadanie skłonić młodych sportowców do ciężkiej pracy i forsownych treningów. Czy zdoła podołać temu zadaniu i doprowadzić drużynę do mistrzowskiego poziomu? Świetny dramat sportowy “Mistrzowski rzut” w sobotę 22 września 2012 roku o godz. 20:00 na kanale Zone Europa.

Strony: |<2>>| Giełda papierów wartościowych