24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Kobiecość w praktyce

2013-10-08 16:21:38

Na przełomie października i listopada w Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin na wrocławskim Nadodrzu odbędą się wyjątkowe warsztaty skierowane wyłącznie do kobiet. W programie warsztaty tworzenia perfum prowadzone przez jedyną w Polsce profesjonalną senselierkę, nauka własnoręcznego tworzenia ekologicznych świec i mydeł.

REKLAMA

Cykl jesiennych warsztatów przygotowywanych przed kobiety, dla kobiet rozpoczną zajęcia z Martą Siembab, jedyną w naszym kraju profesjonalną trenerką zapachową. Senselierka przeprowadzi uczestniczki warsztatów poprzez intrygujący świat perfum oraz opowie o tym, jak dobrać odpowiedni zapach do osoby, okazji, a nawet stroju. Bo jak się okazuje, niektóre perfumy pięknie pachną na jedwabiu, a jeszcze inne idealnie leżą na włosach.

Podczas szkolenia uczestniczki poznają zapachowy dress code, czyli reguły właściwego wybierania perfum i budowania spójnego biznesowego wizerunku. Panie biorące udział w spotkaniu dowiedzą się także jak świadomie kreować profesjonalny image i w jaki sposób zapachy wpływają na postrzeganie nas przez innych. Każda z uczestniczek wyjdzie z warsztatów z próbką wybranego przez siebie, niebanalnego zapachu.

Bardzo ciekawie zapowiadają się także warsztaty prowadzone przez Beatę Podsiadły, która od kilku lat zajmuje się wytwarzaniem ekologicznych mydeł i świec. Podczas zajęć będzie można spróbować własnych sił i wykonać mydło lub świecę o dowolnie przez siebie wybranym zapachu i kolorze. Warto wiedzieć, że do ich tworzenia używane są wyłącznie naturalne składniki. Mogą być więc idealnym prezentem dla bliskich, również tych borykających się z alergiami.

Równocześnie do warsztatów jesiennych dla kobiet w październiku i listopadzie kontynuowane będą zajęcia w Pracowni Mebla – tutaj dla odmiany wstęp mają też panowie. Pracownia to w założeniu jej twórców kontra do meblowej masówki i nijakości, w którym uczestnicy rzucają wyzwanie przyciężkim antykom, globalnym seriom i brakowi estetyki. Odwiedzający warsztaty uczą się przerabiać stare i zniszczone meble, tworząc z nich wnętrzarskie unikaty.

A wszystko to w dość nietypowym miejscu. Pracownie Krzywego Komina znajdują się bowiem w intrygujących wnętrzach przemysłowego budynku z 1888 roku, położonego na Nadodrzu – wrocławskiej dzielnicy przeżywającej obecnie swój renesans. Miejsce to od lat stanowiło największe w mieście skupisko rzemieślników, a od jakiegoś czasu przyciąga również młodych artystów i designerów.

Wszystkie zajęcia są płatne od 180 zł do 250 zł (cena zawiera potrzebne materiały). Więcej informacji oraz zapisy na zajęcia: www.krzywykomin.pl

Wiadomosci - 24polska Giełda papierów wartościowych