24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Jak za dawnych dobrych czasów

2012-09-28 12:23:09

Zdolny pisarz Nick (Chevy Chase) pewnego dnia zostaje uprowadzony przez dwóch bandytów. Zmuszają go oni do obrabowania banku. Ścigany przez policję Nick zwraca się o pomoc do swej byłej żony Glendy (Goldie Hawn). Komedia romantyczna „Jak za dawnych dobrych czasów” w niedzielę 30 września 2012 roku o godz. 20:00 na kanale Zone Europa.

REKLAMA

Znany pisarz Nick Gardenia (Chevy Chase) pracuje właśnie nad nową powieścią. Domek nad morzem wydaje się idealnym miejscem, aby spokojnie pisać. Niestety pewnego dnia Nick zostaje porwany. Bandyci zmuszają go do napadu na bank. Podczas akcji twarz Nicka zostaje zarejestrowana przez jedną z kamer. Pisarz jest w potrzasku. Chcąc umknąć przed wymiarem sprawiedliwości, musi się ukryć. Postanawia poszukać pomocy u swojej byłej żony Glendy (Goldie Hawn). Początkowo niechętna temu pomysłowi kobieta, w końcu lituje się nad eksmężem i daje mu schronienie pod swoim dachem. Sytuacja komplikuje się jednak z chwilą uświadomienia sobie przez Glendę, że przecież jej obecny mąż jest prokuratorem okręgowym i przygotowuje się do walki o fotel prokuratora generalnego.

„Jak za dawnych dobrych czasów” to debiut Jaya Sandricha na dużym ekranie. Debiut udany, bo perypetie pisarza Nicka i jego byłej żony to nie tylko półtorej godziny świetnej rozrywki, ale także ukłon w stronę starych, klasycznych komedii amerykańskich. Akcja jest żywo prowadzona, z odpowiednim nerwem komediowym, a humor sytuacyjny uzupełniają dowcipne dialogi. Obraz Sandricha to nie tylko świetna filmowa robocizna, ale też aktorstwo. Twórcy nie przypadkiem postawili na pierwszoligowych aktorów. Goldie Hawn oraz Chevy Chase dają prawdziwy pokaz swojego komediowego talentu.
 

Wiadomosci - 24polska Giełda papierów wartościowych