24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Cała prawda o największych zbrodniach Ameryki w serialu „Z akt FBI” na antenie Zone Reality

2012-08-16 13:54:56

Już 20 sierpnia na kanale Zone Reality rusza premierowy serial „Z akt FBI”, ukazujacy kulisy pracy agentów Federalnego Biura Śledczego. Największe zbrodnie, skomplikowane śledztwa z użyciem nowoczesnych narzędzi badawczych i ludzie, których praca owiana jest tajemnicą usatysfakcjonują najbardziej wymagajacych widzów.

REKLAMA

„Z akt FBI” to nowy serial dokumentalny, którego gospodarzem jest James Kallstrom, były szef biura terenowego FBI w Nowym Jorku. Program przenosi widzów kanału Zone Reality za kulisy śledztw w sprawie największych zbrodni. Uchyla drzwi do – dotychczas niedostępnych dla kamer telewizji - laboratoriów kryminalistycznych FBI, ukazuje pracę tamtejszych ekspertów oraz odkrywa tajemnice kryjące się w aktach biura śledczego.

Każdy odcinek jest poświęcony innej sprawie, a jego bohaterami są agenci i naukowcy, którzy szczegółowo opowiadają o swojej pracy detektywistycznej. Dzięki rekonstrukcjom wydarzeń, analizom laboratoryjnym i wywiadom widzowie serialu „Z akt FBI” obserwować mogą jak krok po kroku przebiega śledztwo federalne. Dowiadują się także, jak pozornie nic nie znaczący trop może doprowadzić do rozwiązania najtrudniejszej zagadki i ukarania winnych.

Tematem pierwszego odcinka jest uprowadzenie Polly Klass – 12-latki, która została porwana z własnego przyjęcia urodzinowego. Agenci FBI zebrali materiał dowodowy z sypialni dziewczynki i poddali go analizie przy użyciu światła laserowego. Po trwającym dwa miesiące śledztwie  FBI aresztowało Richarda Allena Davisa, któremu postawiono zarzut morderstwa Polly. W jaki sposób śledczym udało się odkryć prawdę? Odpowiedź już 20 sierpnia o godz. 21.00 na antenie Zone Reality.

Oglądajcie premierowe odcinki „Z akt FBI” od 20 sierpnia,  od poniedziałku do piątku, o godz. 21.00 na antenie Zone Reality!

Wiadomosci - 24polska Giełda papierów wartościowych