24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Strony: |<<3789>|
Mary J. Blige dołączyła do grona gwiazd, które pojawią się na nowej płycie Ludacrisa. Album "Release Therapy" ukaże się 25 września nakładem wytwórni Def Jam.
Koszykarze występujący w mistrzostwach świata rozgrywanych w Japonii przeżyli w czwartek lekki wstrząs. Nie chodzi tu jednak o niespodziewane rozstrzygnięcia w meczach o miejsca 5-8 - zwycięstwa Turków z Litwinami i Francuzów z Niemcami, ale o najprawdziwsze trzęsienie ziemi.
Irackie ugrupowanie rebeliantów pn. Rada Zgromadzenia Mudżahedinów, któremu przewodzi Al-Kaida, wezwało w czwartek sunnitów w Iraku do walki z szyitami. Mudżahedini zapewniają, że ci, którzy zginą w tej walce, pójdą do nieba.
Madonna przyjęła propozycję od domu mody Louis Vuitton i wystąpi na zamkniętej imprezie tej firmy.
To wielki sukces Solidarności i jej ludzi, że Polska jest niepodległa i jest w strukturach, które się łączą z naszą sferą cywilizacyjną: w NATO i w Unii Europejskiej - powiedział w czwartek w Gdańsku prezydent Lech Kaczyński podczas obchodów 26. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych.
Złożyłam prawdziwe oświadczenie lustracyjne i chciałabym wcześniej wiedzieć, jak doszło do postawienia zarzutów przez Rzecznika Interesu Publicznego - powiedziała Zyta Gilowska, pytana przez dziennikarzy o jej ewentualny powrót do rządu.
Matkę z dwójką dzieci potrącił w czwartek TIR na skrzyżowaniu ul. Żwirki i Wigury oraz Racławickiej (warszawska Ochota). Jedno z dzieci - siedmioletnie - zginęło na miejscu.
Gdańscy radni wysłuchali w czwartek informacji prezydenta miasta Pawła Adamowicza na temat jego korespondencji z Guenterem Grassem. Gościem sesji rady był poseł Jacek Kurski (PiS).
W miejscowości Nieszawa, w Lubelskiem doszło do zderzenia tira z busem. Jedenaście osób zostało rannych. Trasa Puławy-Annopol jest w miejscu wypadku nieprzejezdna. Ruchem kierują policjanci, którzy zorganizowali objazdy.
Wojewoda śląski Tomasz Pietrzykowski powołał w czwartek Macieja Kaczyńskiego na funkcję komisarza Łaz (Śląskie) - podało biuro prasowe wojewody. Burmistrz Łaz Tadeusz Czop stracił stanowisko w lipcu, ponieważ został skazany prawomocnym wyrokiem za pomówienie dziennikarza.
Strony: |<<3789>| Giełda papierów wartościowych