24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
logo Kuchnia Ona Ogłoszenia Wiadomo¶ci Podróże Brzmienie Luckystrikes logo

Strony: |<<3788>>|
zbrojony Palestyńczyk dostał się w czwartek na teren ambasady Wielkiej Brytanii w Jerozolimie i zapowiada, że nie wyjdzie stamtąd żywy, jeśli nie otrzyma azylu politycznego. Wydarzenia te na żywo transmituje telewizja izraelska.
W związku z medialnymi atakami na Toma Cruise'a, odnośnie jego zaangażowania w działalność scjentologów, w obronie swojego byłego chłopaka stanęła Penelope Cruz.
W ocenie Pentagonu Iran jest w stanie wyprodukować swoją pierwszą broń nuklearną dopiero za 5 do 8 lat - podał czwartkowy "Washington Times", powołując się na anonimowe źródła w resorcie obrony.
Sytuacja na Bliskim Wschodzie oraz stosunki z Rosją są tematami dwudniowego, nieformalnego spotkania ministrów spraw zagranicznych państw UE, które rozpoczyna się w piątek w fińskim mieście Lappeenranta.
Udział wojsk koalicji, w tym Polski, w operacji w Iraku jest tak nieznaczny, że nie uzasadnia wysokich kosztów, jakie USA w związku z tym ponoszą - twierdzi na łamach czwartkowego "New York Timesa" politolog z Uniwersytetu Ohio Patricia Weitsman.
Beyoncé Knowles wyznała, że jest tak bardzo zakochana w swoim chłopaku, Jayu-Z, iż musi walczyć o zachowanie niezależności wobec rapera.
Prezydent George W. Bush oświadczył w czwartek, że Iran musi ponieść konsekwencje niedotrzymania wyznaczonego przez ONZ na 31 sierpnia terminu wstrzymania prac nad wzbogacaniem uranu.
Zwolnienie Ukraińców z obowiązku posiadania zezwoleń na pracę w Polsce nie wywoła fali wyjazdów zarobkowych z Ukrainy, ale poprawi sytuację osób, które dotychczas pracowały w Polsce nielegalnie.
Plakaty z okazji przypadającej 1 września rocznicy ataku Niemiec hitlerowskich na Polskę zawisły w czwartek w oknach biur Ligi Polskich Rodzin w Parlamencie Europejskim w Brukseli.
Małżeństwo Madonny i Guya Ritchiego kolejny raz przechodzi trudny okres. Tym razem para kłóci się o edukację swoich dzieci.
Strony: |<<3788>>| Giełda papierów wartościowych